این نوشته را یکی از دوستان  برای انتشار در وب برای من ارسال کرده است. شما نیز می توانید نوشته ها و پیام های خود را برای من ایمیل نمایید تا در سایت قرار دهم.

فاطمه ،فاطمه است ولی تو فاطمه نیستی( تو زن نیستی )


فاطمه که بود ؟                  فاطمه چه کرد ؟             فاطمه چرا فاطمه شد ؟

                       
قبل از مطالعه این نوشته باید عرض کنم که منظور نویسنده از دختران و پسران در هر کجای این متن  ، دختران و پسران خیابانی است  بنابراین انسان های  انسان  به خود نگیرند .
این نوشته ایست راجب فاطمه  . این افکار یک جوان معمولی  ایرانی راجب فاطمه ( زن ) است  . هیچ دلیلی ندارد که این افکار را شما بپذیرید  . این شکواییه ایست برای دختران  و زنان امروزی  . شما زنان چگونه می توانید خود را زن بنامید و خواستار تحقق حقوق زنان در جامعه باشید     حقوق زنان از ابتدای خلقت و در ادیان مختلف مشخص شده است   . برای همه شما که فاطمه نیستید متاسفم  . مردان باید بدانند که همه عالم دست زنان است  و آنها هستند که به ما دستور می دهند  اگر بااین موضوع مخالف هستید  بهتر است سری به داستان ها و حقایق گذشته بزنید  و ببینید که پشت هر تصمیم جدی که باعث ثبت آن در تاریخ یک ملت شد  ، حداقل یک زن ایستاده است  و شاهد اجرای دستور خود توسط مردان است .
دختران جامعه ما ( ایران ) فقط در فکر جذب جنس مخالف به سمت خود هستند  به طوری که اگر کسی شاهد این ماجرا باشد ، یک راز بقای کامل را می تواند گزارش کند   که بازیگران آن  دختران و پسران جامعه ما هستند  . ما بهتر است به حقوق  جانوران احترام بگذاریم  تا به حقوق زنان . حتما از خود می پرسید چرا این نوشته  فقط راجب  دختران نوشته شده و هیچ حرفی از رفتار های پسران زده نمی شود  ، دلیل این امر احمق بودن پسران است  . چون پسران با دیدن جذب دختران می شوند و دست خودشان نیست و این در خلقت پسران نهفته شده است  ولی  دختران که با یک نگاه عاشق نمی شوند و باید حتما مورد لمس قرار گیرند  . بنابراین  چرا دختران نیز همپای پسران در کوچه و خیابان ها  ول می گردند ؟ جواب این سوال این است که یا قبلا مورد لمس قرار گرفته اند و یا آنها اشتباه می کنند و این به دلیل استفاده  بیش از حد از احساساتشان است . انگار آنها  هیچ حس دیگری  ندارند و هیچ قانون دیگری را نمی شناسند و فقط از احساسات جنسی خود استاده می کنند  ( دقیقا مانند حیوانات )
تنها بر حضرت فاطمه  و هر زنی که روش اورا پیاده می کند می توان اسم زن را نهاد . پسران موقع ازدواج فقط به دنبال دختران باوقار و با حجاب و در عین حال باحال می گردند  بنابراین  شعار من این است که : ای دختری که به دنبال جذب پسران هستی  ، با لخت کردن بدنت نمی توانی  پسران را جذب کنی   بنابراین  باوقار و با متانت باش و تا جای ممکن حجابت را حفظ کن 
این اولین نوشته است که بدون هیچ گونه سانسور راجب حقایق زندگی در اینترنت قرار می گیرد.
اگر حوصله داشتم  راز های زیادی را برایتان فاش می کنم و این نوشته را کامل می کنم آن هم از دید یک پسر . اگر شما هم می توانید راز های دختران را فاش کنید  با من تماس بگیرید  تا با یکدیگر همکاری تازه ای را برای راهنمایی جوانان جامعه آغاز  کنیم . هر کس نظری داره با من تماس بگیره .
ادامه مقاله در آینده ( البته اگر نظری بود !)

با من تماس بگیرید

irannokte@yahoo.ca

از توجه شما متشکرم

نوشته شده در تاریخ شنبه 18 خرداد 1387    | توسط: عباس ریاضت    | طبقه بندی: نوشته های ارسالی شما،     | نظرات()
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

 

 


 

کلاس gis دپارتمان آموزشی معماری و شهرسازی راگا برگزرا کننده دوره های آموزشی و کلاس های کنکور ارشد و دکتری  و آزمون های آزمایشی در سراسر ایران شهرسازان محترم از یان پس می توانید محصولات و مقالات و فایل های کمیاب شهرسازی را به راحتی از فروشگاه شهرساز از هر نقطه از جهان که هستید تهیه نمایید و یا محصولات خود را به فروش برسانید برای این کار اینجا کلیک کنید