شاید شما نیز در دسته کابرانی باشید که روزانه دارای مشغله کاری زیادی می باشید و هروز قرارهای ملاقات زیادی را در محیط کاری خود با دیگران دارید و به طور کل فردی با مشغله کاری زیاد می باشید که این زیادی کارها در بسیاری از موارد برایتان دردسر آفرین می شود و ممکن است حتی برخی از کارهای مهم خود را فراموش نمایید. برنامه ریزی و ثبت قرار ملاقات ها و لیست نمودن کارهای روزمره راه حل مشکل شما می باشد. حال ممکن است به این نکته اشاره نمایید که بار ها این کار را با کمک کاغذ و دفتر انجام داده اید اما این کار نیز به علت بی نظمی هایی که در برنامه ریزی ایجاد می کند برایتان بی نتیجه بوه است.

در این مطلب شما را با نرم افزاری آشنا می کنیم که حلال مشکلات شما در این زمینه می باشد.

 

My Notes Keeper نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن قادر خواهید بود تا به صورت منظم و مرتب اقدام به برنامه ریزی دقیق روزانه نمایید تا دیگر دچار مشکلاتی نظیر فراموشی قرارها و یا این که کارهای خاص مربوط به یک روز را فراموش نکنید. این نرم افزار توسط کمپانی Wpg computingساخته شده است.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- برنامه ریزی روزانه و دقیق

- ثبت قرارهای ملاقات

- قابلیت اخطار به کاربر برای یادآوری موردی خاص

- دارای ابزار ویرایشگر متن برای ثبت یادداشت های روزانه

- سازگاری کامل نرم افزار با مجموعه برنامه های Office شرکت مایکروسافت

و ... .

 

  دانلود کنید نسخه 1.7.5.802 را با حجم 3.48 مگابایت ( لینک غیر مستقیم )

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 مهر 1386    | توسط: عباس ریاضت    | طبقه بندی: ابزار های مفید وضروری،     | نظرات()
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

 

 


 

کلاس gis دپارتمان آموزشی معماری و شهرسازی راگا برگزرا کننده دوره های آموزشی و کلاس های کنکور ارشد و دکتری  و آزمون های آزمایشی در سراسر ایران شهرسازان محترم از یان پس می توانید محصولات و مقالات و فایل های کمیاب شهرسازی را به راحتی از فروشگاه شهرساز از هر نقطه از جهان که هستید تهیه نمایید و یا محصولات خود را به فروش برسانید برای این کار اینجا کلیک کنید