نویسی تحت وب برای طراحی وب سایت ها به کمک زبان های برنامه نویسی مختلف انجام می شود. از این زبان ها می توان به زبان هایی نظیر PHP , HTML , ASP , ... می توان اشاره نمود. برنامه نویسان وب با توجه به اصولی که برای خود تعیین نموده اند و همچنین نیازهایی که برای برنامه نویسی وب نیازمند می باشد اقدام به انتخاب یکی از این زبان ها برای برنامه نویسی حرفه ای و به عنوان زبان اصلی خود می کنند. کد نویسی برای تعدادی از این زبان ها نیاز به محیط برنامه نویسی خاصی دارد تا کد نویسی به صورت مرتب و منظم و بدون اشکال انجام شود. هر یک از این زبان ها برای کد نویسی نیازمند محیط خاصی می باشند که شرکت های مختلف نرم افزاری با ساخت برنامه های مختلف طراحی این محیط را برای کاربران فراهم می کنند.

در این مطلب شما را با نرم افزاری آشنا می کنیم که در محیط آن می توانید به راحتی اقدام به برنامه نویسی به زبان PHP نمایید.

 

PHP Designer Professional نام نرم افزاری نام آشنا برای برنامه نویسان زبان PHP می باشد . این نرم افزار با فراهم نمودن محیطی مناسب برای کد نویسی به زبان PHP و با قرار دادن ابزار و امکانات مختلف برای راحتی کاربران توانسته است جایگاه مناسبی را در میان برنامه نویسان PHP برای خود باز نماید.  این ویرایشگر زبان php دارای امکانات و قابلیت های متعددی می باشد. ویرایش ، خطایابی و آنالیز کد ها و انتشار فایل ها از امکاناتی می باشد که میتوان از آن ها در این نرم افزار نام برد. شما با کمک این نرم افزار و زبان برنامه نویسی php می توانید وب سایت های خود را به صورت پویا ساخته و با کمک ادقام آن با دیگر زبان های برنامه نویسی و پایگاه های داده وب سایتی کاملا حرفه ای طراحی کنید. این ویرایشگر با تکنولوژیهای جدید برنامه نویسی وب همانند تکنولوژی AJAX سازگاری داشته و شما می توانید از این فناوری نیز در ساخت وب سایت خود اقدام کنید. این نرم افزار با خطایابی کد های وب سایت در صورت بروز اشتباه های تایپی و گرامری و دستوری و نشان دادن آن ها با رنگ های متفاوت به طراح در هرچه بهتر شدن وب سایت کمک می کند. همچنین در محیط ویرایشگر این نرم افزار شما می توانید از زبان های دیگری نظیر HTML , CSS , XML , JavaScript نیز برای برنامه نویسی وب استفاده کنید.

 

از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به این موارد اشاره کرد:
- مشخص نمودن خطاهای گرامری در کدنویسی و رنگی نمودن خطاها. این نرم افزار این قابلیت را بر روی کدهای برنامه نویسی زبان های PHP,SQL (MySQL, MSSQL 2000, MSSQL 7, Ingres, Interbase 6, Oracle, Sybase),HTML/XHTML,CSS,JavaScript,VBScript,Java,C#,Perl,Python,Ruby دارا می باشد.

-  توانایی کلاس بندی فایل ها

- دارای نمودار درختی برای هرچه راحت کنترل نمودن فایل های مرتبط

- با قابلیت آنالیز نمودن کدهای نوشته شده و Debug نمودن کدها

- پشتیبانی از Framework

- دارای 17 ویژگی و ابزار مختلف مختص به زبان PHP

- توانایی پیش نمایش وب سایت

- دارای کتابخانه از سورس کد های زبان های  PHP,phpDocumentor,smary,SQL (MySQL, MSSQL 2000, MSSQL 7, Ingres, Interbase 6, Oracle, Sybase),HTML/XHTML,CSS,JavaScript,VBScript,Java,C#,Perl,Python,Ruby

- دارای 10 ابزار مجزا از برنامه نویسی همانند Database connection manager , FTP Browser , Application Manager , ...

 

  دانلود کنید نسخه 5.5 را با حجم 17.29 مگابایت ( لینک غیر مستقیم )
  تصویری از محیط نرم افزار
  English Explanations

 


Posted by hatef at September 8, 2007 10:30 AM | نسخه مناسب چاپ
 
نظرات كاربران:
Comments: ( 5 )

لینک دانلود نسخه کامل از رپیدشیر:
http://rapidshare.com/files/52399296/PHP_Designer_2007_Professional_v5.5.1.rar
یا
http://rapidsafe.net/rc-cjM1MDMmZTM/PHP_Designer_2007_Professional_5.5CW.zip

--

کرک:
http://uploadbazar.com/397PHP.D2007P.v5.5.www.p30world.com.zip
password: www.p30world.com

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 مهر 1386    | توسط: عباس ریاضت    | طبقه بندی: ابزار های کد های اینترنتی،     | نظرات()
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

 

 


 

کلاس gis دپارتمان آموزشی معماری و شهرسازی راگا برگزرا کننده دوره های آموزشی و کلاس های کنکور ارشد و دکتری  و آزمون های آزمایشی در سراسر ایران شهرسازان محترم از یان پس می توانید محصولات و مقالات و فایل های کمیاب شهرسازی را به راحتی از فروشگاه شهرساز از هر نقطه از جهان که هستید تهیه نمایید و یا محصولات خود را به فروش برسانید برای این کار اینجا کلیک کنید