مدیریت حافظه فلش با Carry it Easy™ 2.0.1.0

Carry it Easy™ 2.0.1.0

با ارزان شدن قیمت حافظه های فلش استفاده از این حافظه ها در بین کاربران افزایش یافته است، امروزه دیگر در کیف هر کودک مدرسه ایی نیز میتوان یکی از این حافظه های فلش را پیدا کرد! این حافظه ها به صورت های مختلفی مثل کارت های حافظه، کول دیسک، حافظه های داخلی Mp۳ Player ها و … مورد استفاده قرار میگیرد، که کاربرد های مختلفی در بین کاربران پیدا کرده است که مهمترین قابلیت این حافظه های حجم مناسب آنها جهت انتقال اطلاعات میباشد و که فضای بین فلاپی دیسک و سی دی را پر کرده اند و جانشین مناسبی برای این گونه رسانه ها شده اند. بسیاری از کاربران اطلاعات شخصی و فایل های دیجیتالی مورد نیاز خود را بر روی این حافظه ها ذخیره میکنند تا بتوانند آن ها را همیشه همراه خود داشته باشند و در صورت نیاز به آنها دسترسی داشته باشند.™Carry it Easy نام ابزاری برای مدیریت انتقال اطلاعات بین کامپیوتر و حافظه های فلش است، Carry it Easy به شما کمک میکند تنها با چند کلیک بتوانید اطلاعات شخصی و ضروری خود را همیشه همراه داشته باشید. به راحتی لیست Favorites اینترنت اکسپلورر را بر روی حافظه فلش خود کپی کنید و از آن در محیط های عمومی مثل کافی نت ها استفاده کنید همچنین بتوانید بدون آنکه ردپایی در سیستم بماند با آسودگی مرور وب بپردازید، اطلاعات ایمیل و دفترچه تلفن خود را همراه داشته باشد و هر جا لازم شد بتوانید ایمیل خود را چک کنید. همچنین این ابزار به شما این امکان را میدهد تا بر روی کل اطلاعات خود کلمه عبور (Password) قرار دهید تا در صورت مفقود و یا سرقت USB درایو، افراد ناشناس نتوانند به اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشند و تنها به آدرس و شما تلفن شما دسترسی داشته باشند و به این ترتیب بتوانند آن را به شما بازگردانند. این برنامه حجم کمی دارد و نیازی به نصب نیز ندارد.

برخی از ویژگیهای این ابزار مفید عبارتند از:
- نسخه ی پرتابل Micro$oft Outlook Express برای به همراه داشتن ایمیل ها و دفترچه تلفن
- قابلیت همگاه سازی (synchronization) لینک های Favorites مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس
- پاک کردن ردپا در مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس
- قابلیت همگاه سازی پوشه های Desktop، My Documents و یا هر پوشه دلخواه دیگر
- فشرده سازی اطلاعات بر روی حافظه به منظور افزایش فضا
- قرار دادن پسورد بر روی کل حافظه برای افزایش ضریب امنیت
- پارتیشن بندی حافظه به فضای عمومی و شخصی
- قابلیت قرار دادن اطلاعات تماس روی حافظه به منظور یافتن صاحب حافظه در مواقعی که USB داریو مفقود میشود!
- چند زبانه بودن و پشتیبانی از ۱۴ زبان مختلف
- و …

رایگان دانلود کنید: Carry it easyنوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 تیر 1386    | توسط: عباس ریاضت    | طبقه بندی: ابزار های مفید وضروری،     | نظرات()
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

 

 


 

کلاس gis دپارتمان آموزشی معماری و شهرسازی راگا برگزرا کننده دوره های آموزشی و کلاس های کنکور ارشد و دکتری  و آزمون های آزمایشی در سراسر ایران شهرسازان محترم از یان پس می توانید محصولات و مقالات و فایل های کمیاب شهرسازی را به راحتی از فروشگاه شهرساز از هر نقطه از جهان که هستید تهیه نمایید و یا محصولات خود را به فروش برسانید برای این کار اینجا کلیک کنید