:: مترجم فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی LingvoSoft Talking Dictionary 2007 v4.0.21 با قابلیت تلفظ کلمات ::

کاربران فارسی زبان امروزه در دنیای کامپیوتر و اینترنت دارای جایگاه خاصی می باشند و هر روزه بر تعداد آن ها نیز در اینترنت افزوده می شود. استفاده از اینترنت همیشه دارای مزیت ها و معایب گوناگونی می باشد. یکی از مهمتری مزیت های استفاده از اینترنت در توانمندی افراد برای یاد گیری زبان انگلیسی می باشد. در واقع امروزه برای استفاده از اینترنت کاربران می بایست خود را با آن سازگار نمایند و از آنجایی که بیشتر مطالب در اینترن به زبان انگلیسی می باشد کاربران نیز برای استفاده از مطالب آن ها باید این زبان را فرا بگیرند. بسیاری از کاربران فارسی زبان به طو مختصر با این زبان آشنایی دارند و به مرور زمان نیز با استفاده مداوم از اینترنت آشنایی آنها با این زبان نیز بیشتر شده و هرروز در این مورد دارای پیشرفتی می باشند. یکی از بهترین ابزارهایی که می تواند به تمام افرادی که در یادگیری زبان کمک نماید دیکشنری می باشد. دیکشنری از زمان های دور و خیلی قبل تر از پیدایش کامپیوتر وجود داشت . لغت نامه ای که اصطلاحات و کلمات مهم یک زبان به صورت کامل در آن قرار دارد. پس از پیدایش کامپیوتر و گذشت زمان زیاد و تولید نرم افزارهای مختلف گوناگون ، کم کم لغت نامه های کامپیوتری نیز پا به عرصه دنیای نرم افزاری گذاشت. امروزه می توان لغت نامه های مختلفی را چه به صورت نرم افزاری و چه به صورت آنلاین بر روی اینترنت مشاهد نمود. در این میان بسیاری از شرکت های نرم افزاری داخلی نیز اقدام به ساخت لغت نامه هایی نمودند تا کاربران با کمک آن ها به یادگیری زبان های مختلف بپردازند.

امروز قصد معرفی لغت نامه ای برای ترجمه کلامت انگلیسی به فارسی را داریم که محصولی از یک شرکت نرم افزاری معروف غیر ایرانی می باشد که کار اصلی آن ساخت لغت نامه های گوناگون برای زبان های مختلف می باشد.

 

LingvoSoft Talking Dictionary 2007 نام لغت نامه ای می باشد که به منظور ترجمه کلمات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی طراحی شده است. این نرم افزار محصول شرکت معروف LingvoSoft می باشد. می توان گفت که این شرکت به صورت تخصصی اقدام به تولید لغت نامه های مختلف برای زبان های گوناگون می نماید و در واقع مسیر اصلی کاری آن ها بر این پایه استوار می باشد. لغت نامه تبدیل فارسی به انگلیسی این شرکت از ویژگی های های بسیاری برخوردار می باشد که مهمترین آن را می توان به تلفظ کلمات اشاره نمود که به افراد مبتدی در یادگیری زبان بسیار کمک می کند. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به دسته بندی کلمات هم معنی نیز اشاره نمود. به عنوان مثال شما با بدست آوردن معنی یک کلمه در نرم افزار ، در هنگام مشاهده نتیجه عمل ترجمه تمامی کلمات هم معنی آن کلمه را می توانید مشاهد نمایید. این ویژگی برای هر دو زبان یعنی فارسی و انگلیسی قابل استفاده می باشد.

 

در زیر به چند نمونه از ویژگی های این نرم افزار به صورت مختصر اشاره می کنیم:

- ترجمه کلمات انگلیسی به فارسی

- ترجمه کلمات فارسی به انگلیسی

- قابلیت تلفظ تمامی کلمات بار کمک در یادگیری زبان و چگونگی بیان اصطلاحات

- دسته بندی منظم کلمات هم مهنی در هنگام ارائه نتیجه ترجمه

- دارای ابزارهای مختلف برای دسترسی سریع به لغت نامه

- قابلیت ترجمه جملات به صورت کلمه به کلمه

و ... .

 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 تیر 1386    | توسط: عباس ریاضت    | طبقه بندی: قسمت عمومی،     | نظرات()
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

 

 


 

کلاس gis دپارتمان آموزشی معماری و شهرسازی راگا برگزرا کننده دوره های آموزشی و کلاس های کنکور ارشد و دکتری  و آزمون های آزمایشی در سراسر ایران شهرسازان محترم از یان پس می توانید محصولات و مقالات و فایل های کمیاب شهرسازی را به راحتی از فروشگاه شهرساز از هر نقطه از جهان که هستید تهیه نمایید و یا محصولات خود را به فروش برسانید برای این کار اینجا کلیک کنید