یاداشت و ثبت خاطرات تلخ و شیرین روزانه به زبان و احساس شخصی یك شخص كاری ارزشمند است كه بسیاری از افراد خوش ذوق در زندگی ماشینی امروز نیز به انجام آن می پردازند .

تا به حال به فكر انجام این كار به صورتی بسیار زیباتر و جذاب تر در محیط الكترونیك و به صورت دفتر خاطراتی الكترونیك, بسیار زیبا و ارزشمند بوده اید ؟ مطمئنا در این روش دست شما برای ثبت دقیق تر وقایع و خاطرات و بیان احساست بازتر خواهد بود !

DiaryOne دفتر خاطراتی چند رسانه ای و بسیار زیبا از سری محصولات شركت PIMOne Software است كه امكانات فراوانی در ثبت و یادداشت خاطرات روزمره به شما می دهد و شما را در خلق یك دفتر خاطراتی الكترونیكی زیبا كمك می نماید .

امكانات و توانایی های دفتر خاطرات الكترونیك زیبای DiaryOne 6 :

ثبت وقایع در محیطی با توانایی های متفاوت چند رسانه ای - علاوه بر توانایی درج خاطرات با فونتها , سایز ها و رنگهای متعدد ,به شما امكان دخیره چند رسانه ای آنها را با اضافه كردن انواع صدا و فایل صوتی و هچنین تصاویر و ...را نیز می دهد .

توانایی گوش دادن به خاطرات شما و سپس ثبت خودكار آنها - بلی , ویژگی بسیار جالب این محصول است كه كافیست شما خاطرات خود را برای او بخوانید و سپس او خود به خود آن را تایپ می كند ! ( البته این عمل مختص زبان انگلیسی و لهجه ی درست می باشد )

ثبت وقایع در محیطی امن - این نرم افزار امنیت كاملی را برای داده های شما فراهم می آورد و هیچ شخصی جز شما قادر به مشاهده ی آنها نیست . قادر به خلق چندین اكانت برای كاربران مختلف با چند رمز عبور گوناگون است تا خاطرات و اطلاعات هر شخص برایش محفوظ بماند .

ثبت آسان اطلاعات روزمره خود از محیط وب به داخل محیط نرم افزار - تنها با یك كلیك ساده در محیط نرم افزار Internet Explorer می توانید تمامی اخبار و اطلاعات مورد علاقه و ارزشمند آن روز را از محیط وب به داخل محیط نرم افزار ببرید تا به عنوان یك خاطره و یا مطلب ارزشمند از آن نگهداری كنید .

محیط طبیعی , بسیار زیبا و در عین حال قابل تغییر نرم افزار - محیط زیبای نرم افزار مجهز به پوسته ها گوناگون است كه می توانید آنها را به رایگان از سایت سازنده در یافت نمایید . همچنین دارای شكلك های مختلف و زیبا برای بیان احساسات شما در خاطرات است و با خود تصاویر زیبایی برای اضافه كردن در صورت نیاز به همراه می آود .

 به علاوه دفتر یادداشت الكترونیك حاصل برای شما كاملا می تواند به صورت یك كتاب زنده در آید و زیبایی خاصی به خود گیرد .

توانایی محاسبه ی درآمد و خرج های شما - به آسانی می توانید درآمد ها و خرج های روزمره ی خود را به بخش مربوطه در این نرم افزار دهید و سرآخر در پایان ماه گزارشی دقیق همراه با جزییات از این نرم افزار تحویل بگیرید .

قابلیت جستجوی آسان و سریع - به اسانی می توانید به متن و خاطره و مورد نظر خود در دیتابیس این نرم افزار بروید و بادادن كوچكترین اطلاعات لازم خاطره خود را پیدا خواهید نمود .

توانایی انتشار و پخش آسان یادداشت های شما در محیط های اینترنتی - با یك كلیك ساده شما قادر به انتشار خاطره و یا نوشته ی خود در وبلاگ عمومی MSN Spaces خواهید بود و یا حتی می توانید نوشته ی خود را از محیط نرم افزار به ایمیل تمامی دوستان خود ارسال كنید .

          Download DiaryOne 6.0 Build 2006           

منبع :http://sooedi.blogfa.com

DiaryOne.6.0 Build.2006 RETAIL NFO FIX-Lz0


Company: www.serials.ws Name: Gina Howard Serial: C175-BD46-1507-D25D-8119-24B6-C8F5-5FD4-1989-E632-0837-2F4D-0C2C-F68D-C6CE

                   

crackwww.windows.blogfa.com

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 تیر 1386    | توسط: عباس ریاضت    | طبقه بندی: ابزار های مفید وضروری،     | نظرات()
ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام

 

 


 

کلاس gis دپارتمان آموزشی معماری و شهرسازی راگا برگزرا کننده دوره های آموزشی و کلاس های کنکور ارشد و دکتری  و آزمون های آزمایشی در سراسر ایران شهرسازان محترم از یان پس می توانید محصولات و مقالات و فایل های کمیاب شهرسازی را به راحتی از فروشگاه شهرساز از هر نقطه از جهان که هستید تهیه نمایید و یا محصولات خود را به فروش برسانید برای این کار اینجا کلیک کنید